Nové klientky

Toužíte se stát naší stálou zákaznicí? Pokud ano, v tomto článku naleznete veškeré informace týkající se registrace do našeho studia. 

 

Nové klientky přijímáme pouze po zakoupení poukazu "VSTUPNÍ NÁVŠTĚVA", který najdete zde na našem e-shopu. Kupujete si konkrétní termín s časem, kdy bude první návštěva provedena. Zakoupený termín je závazný a nelze jej změnit, přeobjednat ani zrušit a to ani z důvodu nemoci. Nárokovat peníze zpět můžete pouze ve 14 denní zákonné lhůtě od zakoupení. Zmeškaná služba se klientovi nenahrazuje a je účtována v plné výši. Toto potvrzujete souhlasem s obchodními podmínkami při ukončování objednávky. Pokud nemůžete v daný termín dorazit, může místo vás přijít někdo jiný. To je ale už ve vaší režii a prosíme v takovém případě nás informovat dopředu.

O volné termíny je opravdu veliký zájem a nejsou příliš často k dispozici. V případě vašeho zájmu vám doporučuji se registrovat na našem e-shopu a povolit zasílání Newsletterů. Díky tomu budeme v kontaktu a můžeme Vám předávat všechny aktuální informace nejen o novinkách a slevách, ale také vás upozorníme, kdy budeme termíny na VSTUPNÍ NÁVŠTĚVU naskladňovat.

Po absolvování první "VSTUPNÍ NÁVŠTĚVY" se stáváte naší stálou klientkou a příští termín návštěvy si můžete domluvit buďto přímo v kadeřnictví, nebo telefonicky na čísle 605 154 254.

Vaše kadeřnice vám navrhne, zda máte příště přijít na "údržbové barvení" nebo "speciál". Maximální rozestupy mezi návštěvami studia nesmí přesáhnout 5 měsíců. Pokud tyto rozestupy nedodržíte, budete z naší databáze vyřazena. Důležité je také se objednávat s předstihem alespoň 6 týdnů před požadovaným termínem uskutečnění služby. Pokud budete vědět, že rozestup 5 měsíců nemůžete dodržet kvůli těhotenství nebo jiným zdravotním důvodům, dejte nám o tom prosím dopředu vědět, abychom s tím počítali a z databáze vás neodstranili. 

ZDE najdete popis služeb, jaké nabízíme. Dozvíte se tam také, jak probíhá VSTUPNÍ NÁVŠTĚVA  a proč ji vlastně děláme.