NATULIQUE

S nesmírným potěšením Vám představujeme značku NATULIQUE – profesionální vlasovou kosmetiku s historií a vášní pro udržitelnost a etickou výrobu produktů.

Minimálně 95% složek pochází z přírodních zdrojů. Dále tato značka zaručuje, že všechny výrobky jsou bez parabenů a GMO (geneticky modifikovaných surovin), neobsahující žádné syntetické konzervanty nebo microbeads (mikroskopické úlomky plastů), musí být biologicky rozložitelné a recyklovatelné.  Esenciální oleje v nich použité musí být destilovány parou a všechny rostlinné oleje musí být lisovány za studena. Výrobky nejsou testovány na zvířatech a při jejich výrobě se nikdy nepoužívá tzv. moderní otroctví (práce dětí nebo vykořisťování zaměstnanců).

Jsou to skvělé produkty, které obsahují BIO certifikované a přírodní ingredience. Ale co životní prostředí? Co příroda? A co naše budoucnost? V současné době si lidé mnohem více začínají uvědomovat odpovědnost, kterou máme vůči životnímu prostředí, na kterém závisí naše existence. NATULIQUE proto staví svou firemní zodpovědnost za ochranu životního prostředí na první místo, aby zajistil “zelenější” budoucnost pro všechny.

   98% přírodních ingrediencí
   Recyklované a recyklovatelné obaly
   Certifikace kvality
   Zodpovědný marketing
   Ekologická a udržitelná výroba

 

Stránka 1 z 1 - 44 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 44 položek celkem