Ceník služeb

V našem studiu neúčtujeme za služby, které provádíme, ale za čas, který u nás strávíte. Velmi často jste obsáhlému ceníku nerozuměli a těžko se v něm orientovali. Nevěděli jste, jakou péči Vaše vlasy budou při příští návštěvě potřebovat a neznali jste názvy různých technik barvení, které byste chtěli vyzkoušet. Bylo pro Vás těždé si dopředu spočítat, kolik vlastně budete při příští návštěvě platit.

Proto jsme se rozhodli pro zjednodušení. Nyní si pouze zarezervujete čas, který u nás chcete strávit a my v této době uděláme vše, co je potřeba, pro Váš lepší vzhled a stav vlasů a pokožky hlavy.

Další velkou změnou je, že se ve Vámi rezervované době budeme věnovat pouze Vám. Teprve až odejdete, přijmeme další klientku. Díky tomu Vám můžeme poskytnou více péče a pozornosti.

V hodinové sazbě bude započítané naprosto vše. Například konzultace a poradenství ohledně vlasové kosmetiky a správné péče o vlasy, barvení, zesvětlování, tónování, stříhání, všechny druhy rekonstrukčních kúr a zábalů, ošetření nemocné pokožky hlavy, kulmování, foukání, kompletní styling a tak dále. Prostě to, co budou Vaše vlasy potřebovat a na čem se společně dohodneme. K hodinové sazbě se nebude nikdy nic připočítávat navíc.

Hodinová sazba kadeřnic Andrey a Janči: 1.000 Kč/1 hodinu

Hodinová sazba Martiny Odstrčilové: 1.200 Kč/1 hodinu

Líčení: 500,-

Kosmetické ošetření 500,-

Kosmetické ošetření a líčením: 850,-

 

Příklady, kolik času na kterou službu bude asi potřeba:

Běžná údržba účesu (barvení, stříhání, foukání, styling atd.)- 2 hodiny

Speciál (zesvětlování, tónování, střih, foukání, styling atd.)- 3-4 hodiny

Čištění malibu C- 1 hodina

 

 

POZOR! 

Pokud zrušíte Váš objednaný termín za méně než 24h před jeho plánovaným zahájením, budeme Vám při Vaší příští návštěvě připočítávat 50% z ceny, kterou jste měli při této zrušené návštěvě uhradit. Proto prosím, rušte své termíny s časovým předstihem.

Zákazník, který nepřijde bez omluvy, bude automaticky vyřazen z naší klientely. 

Maximální rozestup mezi návštěvami by neměl překročit 5 měsíců. 

 

Ceník je platný od 11.05. 2020 a ceny jsou uvedeny včetně 10% DPH.

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.