Ceník služeb

V našem studiu neúčtujeme za různé druhy služeb, které provádíme, ale za čas, který u nás strávíte. Velmi často jste obsáhlému ceníku nerozuměli a těžko se v něm orientovali. Nevěděli jste, jakou péči Vaše vlasy budou při příští návštěvě potřebovat a neznali jste názvy různých technik barvení, které byste chtěli vyzkoušet. Bylo pro Vás těžké si dopředu spočítat, kolik vlastně budete při příští návštěvě platit.

Proto jsme se rozhodli pro zjednodušení. Nyní si pouze zarezervujete čas, který u nás chcete strávit a my v této době uděláme vše, co je potřeba, pro Váš lepší vzhled a stav vlasů a pokožky hlavy.

Další velkou změnou je, že se ve Vámi rezervované době budeme věnovat pouze Vám. Teprve až odejdete, přijmeme další klientku. Díky tomu Vám můžeme poskytnou více péče a pozornosti.

V hodinové sazbě bude započítané naprosto vše. Například konzultace a poradenství ohledně vlasové kosmetiky a správné péče o vlasy, barvení, zesvětlování, tónování, stříhání, všechny druhy rekonstrukčních kúr a zábalů, ošetření nemocné pokožky hlavy, kulmování, foukání, kompletní styling a tak dále. Prostě to, co budou Vaše vlasy potřebovat a na čem se společně dohodneme. K hodinové sazbě se nebude nic připočítávat navíc.

 

  • Hodinová sazba kadeřnic Andrey a Janči je 1.100 Kč / 1 hodinu
  • Hodinová sazba u kadeřnice Sáry je 1.000 Kč / 1 hodinu
  • Hodinová sazba Martiny Odstrčilové je 1.300 Kč / 1 hodinu

 

Objednáváte se buď na:

  • Běžná údržba účesu (barvení, stříhání, foukání, styling atd.)- 2 hodiny
  • Speciál (zesvětlování, tónování, střih, foukání, styling atd.)- 3-4 hodiny

 

POZOR! 

Pokud zrušíte Váš objednaný termín za méně než 24h před jeho plánovaným zahájením, budeme Vám při Vaší příští návštěvě připočítávat 50% z ceny, kterou jste měli při této zrušené návštěvě uhradit. Proto prosím, rušte své termíny s časovým předstihem.

Zákazník, který nepřijde bez omluvy, bude automaticky vyřazen z naší klientely. 

Maximální rozestup mezi návštěvami by neměl překročit 5 měsíců. 

 

Ceník je platný od 01.02. 2022 a ceny jsou uvedeny včetně 10% DPH.