Dárkový poukaz na kadeřnické služby

Hledáte výjimečný dárek pro svou manželku, maminku, dceru, babičku, kamarádku, nebo třeba pro sebe? Tak neváhejte a zakupte tento poukaz, který je klíčem ke vstupu do mého studia, které několik let nepřijímalo nové klientky.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
3 000 Kč
Dárkový poukaz na kadeřnické služby

Za poukaz u nás vaše milovaná žena či vy prožijete tři hodiny profesionální kadeřnické péče a relaxu. Zároveň, pokud budete chtít, stanete se naší stálou klientkou a budete nás moci navštěvovat pravidelně.

 

DŮLEŽITÉ!

  • Pokud koupíte poukaz s konkrétním termínem a časem uskutečnění služby, nelze tento termín změnit/ přeobjednat. Pokud v tento den a čas nedorazíte, poukaz propadá a nebudeme za něj vracet peníze. Váš zakoupený termín bude nadepsán na zadní straně poukazu s ručně vypsaným přesným termínem, což je jeho platnost. Jestli chcete ušetřit na poštovném, tak si v ukončení objednávky nastavte osobní odběr. V den provedení služby se neprokážete poukazem ale fakturou, která vám bude odeslána na email. 

Pokud koupíte poukaz s platností do určitého data, např. do 31.3.22, musíte si zamluvit termín telefonicky do ukončení tohoto data. Počítejte s rychle se obsazujícími termíny, proto prosím volejte s dostatečným předstihem. Po překročení lhůty (ručně nadepsané na zadní straně poukazu) poukaz propadá a nebude moci jej využít nebo žádat peníze zpět.

 

Co dámu/vás čeká na takzvané "vstupní návštěvě"?

  • konzultace a diagnostika vlasů
  • intenzivní a hloubkové čištění vlasů pomocí Malibu C
  • provedení barvy a střihu
  • konečný styling

Podrobný popis toho, jak probíhá první návštěva najdete v tomto odkaze: https://www.studiomarteena.cz/kadernictvi/jak-se-objednat/

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.