VSTUPNÍ NÁVŠTĚVA DO STUDIA

Od 1.12.22 bohužel došlo vzhledem k inflaci i u nás ke zdražení a to o 18%. Navíc jsme prodloužili službu Vstupní návštěna o 1 hodinu. Nyní tedy bude celý proces trvat 4 hodiny, takže na Vás budeme mít dostatek času a budeme moci dělat službu ještě pečlivěji a kvalitněji. Nová cena je tedy 4.800 Kč.

4 800 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

 

„Naše řemeslo se snažíme dělat s maximálním důrazem na kvalitu. Ke kvalitě patří preciznost a věnování pozornosti i těm nejmenším detailům. Proto vznikl koncept první vstupní návštěvy, který se zaměřuje na diagnostiku a čištění vašich vlasů.“

 

Co vás na "VSTUPNÍ NÁVŠTĚVĚ" čeká?

Při této Vstupní návštěvě se zhodnocuje kvalita Vašich vlasů
– Povíte nám, jakou mají historii barvení, jakou péči používáte (ideálně si názvy značek napsat na lístek, který nám pak ukážete) a co Vám nevyhovuje nebo čeho byste naopak chtěla docílit.

 Toto sezení není určeno pro náročnější techniky barvení, NEOČEKÁVEJTE "PROMĚNU" (speciál – zesvětlování), ale na sjednocení a ozdravení barvy a střihu. 
– Navrhneme, co by Vám slušelo, jakým směrem byste měla směřovat a jak by měly vypadat frekvence Vašich dalších návštěv.
– U dalších návštěv už může dojít k razantnější změně, protože Váš vlas bude po vstupní návštěvě kvalitně vyčištěný, sjednocený a po kvalitní domácí péči také zdravý. 

Na jaké služby se můžete objednat po absolvování Vstupní návštěvy najdete ZDE.

 

A co vás nemine?

 1 hodina konzultace a hloubkové čištění Malibu C. Jeho účinky najdete v tomto článku.
 1.5 hodiny barvení kosmetikou Natulique a denní make-up se Zuii
 1.5 hodiny stříhání vlasů, foukaná, styling, doporučení kosmetiky


» Důrazně doporučujeme nákup alespoň základního setu našich vlasových produktů, určených na domácí péči. Pokud budete používat vaše produkty, které my neznáme, ošidíte se o kvalitní výsledky našich střihů a barev. Produkty vám vždy doporučíme na základě aktuálních potřeb vašich vlasů, které se mohou v průběhu roku měnit. 

» Vstupní návštěvu provádí kadeřníci Sára, Petra a Natálie. NE Martina Odstrčilová.

 


 

!!! Kupujete si konkrétní termín s časem, kdy bude první návštěva provedena.
   
Zakoupený termín je závazný a nelze jej změnit, přeobjednat ani zrušit a to ani z důvodu nemoci.
   
Nárokovat peníze zpět můžete pouze ve 14 denní zákonné lhůtě od zakoupení.
   Zmeškaná služba se klientovi nenahrazuje a je účtována v plné výši. 
•   Pokud se nemůžete v daný termín dostavit, může místo vás přijít někdo jiný. Prosíme abyste nás ale o změně informovali předem.

Toto potvrzujete souhlasem s obchodními podmínkami při ukončování objednávky.

 

 » Pokud chcete zaslat dárkový poukaz poštou, informujete nás v ukončení objednávky do políčka "poznámka k objednávce". My Vám manuálně přidáme do objednávky dopravné za 150,- a teprve po upravené celkové ceně zaplatíte novou fakturu.  

 UPOZORŇUJEME, ŽE DÁRKY KTERÉ SE ZOBRAZÍ V NABÍDCE PŘI UZAVÍRÁNÍ OBJEDNÁVKY NEJSOU PŘIŘAZOVÁNY KE SLUŽBĚ, ALE POUZE K PRODUKTŮM NA NAŠEM ESHOPU. DÁREK BUDE Z OBJEDNÁVKY AUTOMATICKY VYJMUTKategorie: POUKAZY

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
2x
1
IB Avatar autora | 25.3.2023
Ráda bych se podělila se svou negativní zkušeností při objednávce poukazu na vstupní prohlídku.I když jsem registrovaný zákazník na e-shopu a odběratel newslettersu , nebylo možné podle informací na newslettersu, zakoupení poukazu realizovat .Od 14 h jak bylo avizované jsme čekali s manželem na 2 mobilech a 1 tabletu na vypsání termínu.Termíny naskočily až 14.25 a během několika sekund bylo 35 termínů vyprodáno. Myslíme si, že termíny byly již dopředu zajednány a vykoupeny. Považujeme to za neseriózní přístup a stálo by za zvážení , změnu systému na zakoupení tohoto poukazu.
5
DT Avatar autora | 15.2.2023
Absolutní zklamání :-(. Odcházela jsem s brekem.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 18.2.2023
Dobrý den. Moc nás mrzí, že jste s účesem nebyla spokojená. Vaše vlasy byly velmi jemné a v délkách prořídlé. Ostříhali jsme vám s těží 4 cm, které bylo nutné odstřihnout, aby měl účes nějaký tvar. Barva se nijak razantně neměnila, pouze jsme sjednotili odstín. Ke změně došlo a za mě rozhodně k lepšímu. V každém případě vaši recenzi přijímáme. Věřím, že si brzy na nový účes zvyknete a uvědomíte si, jak vám sluší.