VSTUPNÍ NÁVŠTĚVA DO STUDIA

 

Chtěla byste vyzkoušet naše služby a stát se naší stálou klientkou? Pak si kupte tuto "Vstupní návštěvu" jako klíč do našeho studia.

Dostupnost Zvolte variantu Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno
Varianta
3 000 Kč
   
Kategorie Poukazy
 

Naše řemeslo se snažíme dělat s maximálním důrazem na kvalitu. Ke kvalitě patří preciznost a věnování pozornosti i těm nejmenším detailům. Proto vznikl koncept první vstupní návštěvy, který se zaměřuje na diagnostiku a čištění Vašich vlasů.

Při této návštěvě se zhodnocuje kvalita Vašich vlasů, povíte nám, jakou mají historii barvení, jakou péči používáte (ideálně si názvy značek napsat na lístek, který nám pak ukážete) a co Vám nevyhovuje nebo čeho byste naopak chtěla docílit.

Rozhodně toto sezení není určeno pro náročnější techniky barvení (PROMĚNA, speciál- zesvětlování), ale na sjednocení a ozdravení barvy a střihu. Navrhneme, co by Vám slušelo, jakým směrem byste měla směřovat a jak by měly vypadat frekvence Vašich dalších návštěv. Při této návštěvě NEOČEKÁVEJTE PROMĚNU. U dalších návštěv už může dojít k razantnější změně, protože Váš vlas bude po vstupní návštěvě kvalitně vyčištěný, sjednocený a po kvalitní domácí péči také zdravý. 

Na jaké služby se můžete objednat po absolvování této vstupní návštěvy najdete ZDE.

Co vás tedy na první návštěvě čeká a nemine?

  • Hloubkové čištění Malibu C. Jeho účinky najdete v tomto článku.
  • Konzultace s kadeřníkem, diagnostika vlasů a pokožky, nastavení cílů.
  • Sjednocení barvy kosmetikou Natulique
  • Ozdravné zastřihnutí vlasů
  • Make-up (pokud budete mít zájem) kosmetikou Zuii a Lily Lolo
  • Foukaná a styling
  • Doporučení vhodné kosmetiky

Důrazně doporučujeme nákup alespoň základního setu našich vlasových produktů, určených na domácí péči. Pokud budete používat vaše produkty, které my neznáme, ošidíte se o kvalitní výsledky našich střihů a barev. Produkty vám vždy doporučíme na základě aktuálních potřeb vašich vlasů, které se mohou v průběhu roku měnit. 

Na vstupní návštěvu jdete k jednomu z kadeřníků týmu Studia Marteena, ne k Martině Odstrčilové.

 

 DŮLEŽITÉ!

  • Kupujete si konkrétní termín s časem, kdy bude první návštěva provedena. Zakoupený termín je závazný a nelze jej změnit, přeobjednat ani zrušit a to ani z důvodu nemoci. Nárokovat peníze zpět můžete pouze ve 14 denní zákonné lhůtě od zakoupení. Zmeškaná služba se klientovi nenahrazuje a je účtována v plné výši. Toto potvrzujete souhlasem s obchodními podmínkami při ukončování objednávky. Pokud nemůžete v daný termín dorazit, může místo vás přijít někdo jiný. To je ale už ve vaší režii a prosíme v takovém případě nás informovat dopředu. 

     

Pokud chcete zaslat dárkový poukaz poštou, informujete nás v ukončení objednávky do políčka "poznámka k objednávce". My Vám manuálně přidáme do objednávky dopravné za 150,- a teprve po upravené celkové ceně zaplatíte novou fakturu.  

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.