Kartičky pro Klidný spánek a sladké sny

390 Kč
Skladem

Každý den je pro nás náročný, často uleháme do postele s hlavou plnou myšlenek a je velmi těžké se od nich oprostit a nechat je odplout pryč. Naše kartičky vám pomohou se už na nic nesoustředit, jen se podat klidnému spánku a odejít do říše snů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní spánek je důležitý pro vaši mysl i tělo. Zastavte svou rozlítanou mysl, udělejte si v ložnici před spaním svůj malý rituál. Nechte všechny myšlenky odplout pryč ...

Vytvořili jsme unikátní kartičky pro klidný spánek a sladké sny. Každý den je pro nás náročný, často uleháme do postele s hlavou plnou myšlenek a je velmi těžké se od nich oprostit a nechat je odplout pryč. Naše kartičky vám pomohou se už na nic nesoustředit, jen se podat klidnému spánku a odejít do říše snů. 

Kartičky jsou rozdělené na dvě části. Na spánkovou hygienu neboli rituály, které je dobré si před spánkem připomínat, aby naše tělo bylo na ulehnutí do postele připravené. 

Druhá část jsou překrásné afirmace a uvědomění toho, že den už končí a můžeme se v klidu odevzdat spánku a ničím už se netrápit. 

Každá kartička má kromě modrého krásné akvarelového podkladu také lehký zlatavý potisk ke každé afirmaci.

Kartičky dostanete zabalené v lněném sáčku s nápisem Klidný spánek. 

 

V sáčku najdete 32ks karet velikosti 8x8cm spojených papírovou páskou.

Kartičky jsou navrhnuté i vyrobené v České Republice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz