Seminář TYPOLOGIE JINAK

10 000 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Tento jedinečný seminář je založen na vědomostech a zkušenostech Martiny Odstrčilové, která zasvětila svůj profesní život celkovým proměnám vizáže a dosáhla mnoha různých úspěchů i světového formátu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

To nejdůležitější v oboru kadeřník či vizážista je umět správně využít své řemeslné dovednosti a docílit zkrášlení svého klienta. Tento interaktivní seminář ti změní pohled na tvé řemeslo. U každé klientky budeš přesně vědět, co máš dělat, aby jsi z její krásy vytáhl maximum. Budeš chápat zákonitosti geometrie a optických klamů, které využiješ každý den při své tvorbě. Získáš jistotu a ty nejspokojenější klientky.

 

" Za svou praxi 15 let mi prošlo pod rukama tisíce žen. Nasbírala jsem spoustu zkušeností a pochopila důležité principy, díky kterým dnes bezpečně vím, jaký vzhled svým klientkám vytvořit, aby byly nejen krásné, ale také spokojené a jedinečné. Nastal čas se o tyto zkušenosti podělit s dalšími nadšenci, kteří chtějí dělat mnohem víc, než jen povrchní službu klientovi." 

 

Jedná se tu o interaktivní seminář, nikoli přednášku, takže se nemusíš bát, že budeš osm hodin sedět a poslouchat mé nekonečné monology. Mým cílem je účastníky opravdu naučit používat zmiňované metody. Seminář je o vzájemné komunikaci, otázkách a odpovědích a také o tom dokázat získané informace uvést do praxe. Proto budou účastníci rozdělení do skupin a budou si vzájemně a otevřeně doporučovat, jaký styl by byl pro ně ten nejvhodnější.

 

Co tě tedy čeká?

  1. Podrobně rozebereme různé typy žen a naučíme se, jak je v praxi rozeznat. Podle toho budeš vědět, jaký styl účesu a líčení máš zvolit.
  2. Projdeme různé typy tvarů obličejů a určíme, jaké účesy a líčení jsou pro ně vhodné a jaké nikoli.
  3. Barevná typologie. Naučíš se vybrat ty správné odstíny, které budou klientce sedět nejen k pleti a očím, ale také k její osobnosti. 
  4. Najdeme tvůj vlastní styl, tvou jedinečnost. Díky tomu budeš také lépe vědět, jaká je tvá ideální klientela.

 

Doporučuji po tomto semináři navštívit tako kurz kadeřnický FOOD PLATING, který se koná vždy následující den.

 

Celý den bude zajištěno občerstvení včetně oběda, něčeho sladkého na zub, kávy, čajů a k dispozici bude také šampaňské.

Tento seminář je určený pro profesionální kadeřníky a vizážisty. Pokud chceš seminář zakoupit někomu jinému a máš zájem o dárkový poukaz, který budeš chtít poslat na adresu, tak nás kontaktuj eshop@studiomarteena.cz.

 

MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ JE 6, MAXIMÁLNĚ 10.
ZRUŠENÍ ÚČASTI NA SEMINÁŘI A VRATKA ZAPLACENÉ ČÁSTKY JE MOŽNÁ NEJPOZDĚJI 30 DNÍ PŘED TERMÍNEM KONÁNÍ.
 
Vyhrazujeme si právo na zrušení semináře.
Nárok na vrácení zaplacené částky máte ze zákona 14 dní od koupi semináře nebo v případě, že došlo k jeho zrušení ze strany Marteena Academy.
V případě, že budete chtít změnit termín školení (rovněž platí 30 dní předem), prosím, kontaktujte nás na jeden z našich emailů uvedených ZDE.
Toto stvrzujete v obchodních podmínkách při ukončení objednávky.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
JK Avatar autora | 1.3.2024
S seminářem jsem byla velmi spokojena, byl opravdu velmi intenzivní. Vše bylo jasně a srozumitelně podáno a vysvětleno a následně skutečně důkladně procvičeno. Marťa byla výborná. Snažila se nám toho předat opravdu co nejvíce a uváděla spoustu příkladů z praxe. Jsem spokojená s obsahem i organizací kurzu. Děkuji a velmi doporučuji!!
5
RB Avatar autora | 1.3.2024
Toto školení bylo nad mě očekávání .Marťa je opravdu skvělá,milá a proste úžasná a dokázala to perfektně vysvětlit.Urcite tento seminář doporučuji,protože vám to dá opravdu hodně.Jeste jednou velke díky
5
VZ Avatar autora | 18.2.2024
Velmi obohacující školení , informace k nezaplacení , kamarádská atmosféra :) Doporučuji a těším se na příště :))

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz