Bezpečné opálení

opalování bez slunce

Samoopalovací přípravky: řešení pro nádherně opálenou pleť bez nutnosti vystavovat se UV paprskům.

Sluneční záření může silně poškozovat kůži, proto se ji snažíme chránit. Přehnané opalování, ať již na slunci nebo v soláriu, zvyšuje riziko rakoviny kůže. Ideálním řešením je tedy samoopalovací bronzer, který nám dopřeje bezpečné opálení. Jak ale funguje?

Přírodní samoopalovací ingredience DHA a Erythrulose reagují s aminokyselinami v naší kůži. To vede ke krásnému opálení již po 3–4 hodinách, které vydrží až 7 dní!

Oolaboo skin superb organic spray-on bronzer je luxusní samoopalovací produkt: bezpečný, netoxický a plný přírodních ingrediencí, vhodný pro každý typ a barvu pleti. Tento výjimečný bronzer je obohacen o přírodní, vyživující a čisté ingredience, jakými jsou aloe vera, matcha a vitamíny A a E. Skin superb organic spray-on bronzer také účinně pleť vyživuje. Bronzer s nádhernou vůní čerstvého manga je organický, bezpečný, nelepí a velmi rychle zasychá. Jednoduchá aplikace s rukavicí přináší zdravé, přirozené a rovnoměrné opálení bez pruhů, skvrn nebo oranžového odstínu. Krásně opálená pleť bez škodlivých UV paprsků!

S každou další aplikací v průběhu prvních dní můžeme své opálení ještě zvýraznit. Báječné je i použití samoopalovacího produktu před dovolenou! Berte ale prosím v úvahu, že opálená pleť není ochranou před UV paprsky – je stejně důležité ji chránit vysokým SPF faktorem. Úžasným doplňkem je ochranný krém. dna protective cream spf 30, který pleť nejen chrání, ale i vyživuje.

Tip: Před použitím samoopalujícího spreje "skin superb organic spray-on bronzer" udělejte peeling celého těla. Na obličej můžete použít "all over gentle scrub" a tělo umýt pomocí "happy hand & body soap 500ml" a "skin superb scrub mitt - body" / peelingová rukavice na tělo. Tak odstraníte odumřelé kožní buňky a opálení bude lépe tónované a déle vydrží. Následující dny promazávám tělo olejem "super foodies smart multi-use oil".

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.