Věrnostní program

Naši milí klienti,

velmi si vážím vaší přízně a toho, že se na můj e-shop vracíte. Podporujete tím nejen Studio Marteena, ale také mnoho dalších lidí, zastupujících kvalitní a poctivé značky, se kterými spolupracuji. Za vaši věrnost musíte být náležitě odměněni! Proto jsem tu zprovoznila bodový systém. 

 Je to jednoduché. Abyste mohly sbírat bodíky, musíte se zaregistrovat. Po přihlášení uvidíte u každého produktu počet bodů, který za něj dostanete. U dokončení objednávky se vám zobrazí součet všech nasbíraných bodů. 

Souhrnný počet bodů za všechny objednávky, které jste u nás kdy vytvořili, se zobrazí ve vašem účtu. Díky tomu můžete mít přehled o tom, kolik bodů máte a kolik jich ještě potřebujete k dovršení požadovaného množství pro dárek, o který máte zájem. Bodíky mají platnost 2 roky. Poté se budou "prošlé" bodíky automaticky odečítat.

 Za každých 100 Kč dostanete 1 bodík. Poté, co dosáhnete požadovaného množství bodů, nám napíšete na email eshop@studiomarteena.cz a sdělíte nám, kolik bodů chcete uplatnit a jaký dárek za ně požadujete. Probereme detaily a předání dárku. Toť vše :). 

Tady už je konečně tabulka s dárky. Snad se vám budou líbit. Upozorňuji, že se mohou dárky a výše bodů průběžně měnit. Poslední dva dárky (kadeřnické služby nebo celková proměna) budou stabilní a dlouhodobé.

BODY  DÁREK HODNOTA DÁRKU
50  Čajový set (1ks čaje Bylinca dle vašeho výběru, 1x sítko na čaj)

 cca

324 Kč

70  Goodways tuhý šampon (dle vašeho výběru), 1x tuhý kondicionér  490 Kč
100  Termoska Goodwood  790 Kč
150  Natulique šampon a kondicionér 150-250ml dle vašeho výběru  1.678 Kč
200  Zuii tuhý pudr, Bio rtěnka a Bronzer dle vašeho výběru  2.195 Kč
250  Balíček Almara (květové tonikum 100ml, pleťový olej, peeling na rty,  balzám na rty, balzám na tělo, sůl do koupele, pleťová maska, tuhý šampon a elixír na vlasy).  2.552 Kč 
300  Oolaboo noční a ranní krém (Face reconvering nutrition night cream 50ml, Hydra-active prebiotic face cream 50ml  3.319 Kč
500 Kadeřnické služby v našem studiu. Čištění Malibu C, speciální technika barvení, střih, stanete se naší stálou zákaznicí. 4.000 Kč
700 CELKOVÁ PROMĚNA  10.000 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...