Naše studio nabízí mnoho technik a druhů barvení vlasů. Většinou se ale setkávám s tím, že zákazník neví, jak tyto druhy barvení vypadají, nebo jaké jsou mezi nimy rozdíly. V tomto článku bych to ráda vysvětlila.

Ceny k uvedeným technikám naleznete v ceníku služeb.

 


Ombré

Slovo Ombre pochází z Francie (v překladu: odstínovaný). Ombre je vlastně přechod dvou i více barev. Většinou se ombre dělá z několika barev, které k sobě navzájem ladí a mají mezi sebou alespoň malý kontrast (např. hnědá a béžová, tmavě modrá a světle modrá, růžová a fialová atd.). Zásadní ovšem je to, že zesvětlené jsou opravdu jen konce vlasů.

ImageImage

 

Balayage

 

Relativně novější záležitostí je Balayage, jinak známý i jako Mechas Californianas. Jednoduše řečeno, je to takové přirozenější Ombré. Přechod je ještě jemnější a přirozenější než u Ombré. Hlavní rozdíl je v tom, že Balayage začíná zesvětlenými pramínky od kořínků, které pomalu směrem dolů houstnou až do kompletně zesvětlených konců. 

ImageImageImage

 

 

 

Babylights

Babylights je nová technika barvení melírů, která vytváří přirozené a jemné proužky, které jsou pěkně vystínované od hlavy. Poměr světlejších i tmavších vlasů je stejný, žádný odstín nepřevažuje. Barvení sice trvá dvojnásobně dlouho než klasické melírování, ale výsledek stojí opravdu za to. A co je na tom nejlepší? Technika babylights vypadá jako nová klidně i 12 týdnů!Image

Image

 


Bronde

Nemůžete se rozhodnout, jestli chcete být blondýnka, nebo brunetka? Pak rozhodně vyzkoušejte nový trend barvení, který se nazývá bronde (brunette & blonde). Před lety proslavila tuto barvu vlasů modelka Gisele Bündchen, dnes se nenápadný mix barev dostává opět na výsluní. Zamilovala si ho například zpěvačka a herečka Jennifer Lopez.

ImageImage