• 1 z 10
 

Svíčka pro Světlo Autismu

 

Koupí této svíčky dáte naději šesti dětem a jejich rodičům. Je skvělé přispívat velkým charitativním organizacím, ale na ty malinké, neviditelné, se zapomíná. Ty bohužel mají velký nedostatek financí na pomůcky a odborné zdravotníky a učitele. 

Dostupnost Vyprodáno
250 Kč
Kategorie Svíčka pro Světlo Autismu
Položka byla vyprodána...
 

Organizaci "Světlo Autismu" zastupuje šest rodin a jejich šest nemocných dětí. Tyto děti trpí autismem. I přesto jsem byla překvapená, jak jsou děti šikovné a snaživé. Jejich rodiče jim s láskou dávají maximum péče. Bohužel taková péče ale stojí peníze, které rodiče často investují z vlastních zdrojů. Vy jim můžete trochu ulevit a přispívat na jejich bankovní konto zde: https://darujdetem.cz/ , nebo je podpořit koupí této svíčky.

Barunka, Týnka, Klárka, Maxík, Davídek a Alex se tak budou i díky vám moci rozvíjet a učit nové věci. Svitne jim naděje, jako plamínek na této svíčce. 

 

Svíčka tu bude stále, ale ráda bych měnila vzhled i vůni podle daného období. Snad toto potěší případné pravidelné kupce, kteří se tak budou moci pokaždé těšit na něco jiného :). 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.