CENÍK PROMĚNY

Objednávky vyřizujeme pouze telefonicky na čísle 605 154 254 po-pá 8:30-12:00h. Po telefonickém rozhovoru Vám rezervujeme termín a zašleme na email  fakturu k zaplacení celé částky proměny. Jakmile se platba připíše na náš účet, budeme Vás telefonicky kontaktovat. 

Na proměny přijímáme i nové zákaznice!

V den proměny se budu věnovat pouze Vám. Nejprve proběhne konzultace a vlasová diagnostika. Probereme, jaké máte potíže s vlasy a vlasovou pokožkou. Následně Vám navrhnu k Vašemu typu vlasů a tvaru obličeje ten nejideálnější účes.

Poté dojde k hloubkovému čištění vlasů od minerálů usazených z vody. Čištění také zajistí odstranit nánosy silikonů, vzniklých používáním vlasové kosmetiky. Na takto očištěný vlas začneme barvit. Tento den Vás také bude čekat hloubková restrukturalizační a regenerační vlasová kúra.

Bude použita vysoce kvalitní pleťová dekorativní kosmetika (Bobby Brown, Mac, ZOEVA, Davines Comfort Zone a jiné) a vlasová kosmetika (Davines, Olaplex, Malibu C, Oolaboo, Natulique). 

Proběhne dekorativní líčení denního typu. Složitost make-upu bude přizpůsobena Vašim možnostem. Chci Vás naučit, jak se správně, přirozeně, efektivně a rychle nalíčit i v domácích podmínkách.

Posledním krokem je střih a konečný styling, který bude také přizpůsoben Vašim schopnostem. 

Součástí balíčku je focení. Na email Vám po proměně zašlu fotografie před a po proměně.

Po absolvování proměny se můžete stát naší stálou zákaznicí.

Doba zhotovení proměny je 5-8 hodin.

 

Shrnutí balíčku:

 Odborná konzultace, diagnostika vlasů

Hloubkové a efektivní čištění vlasů a vlasové pokožky

Provedení nového střihu a barvy vlasů

Hloubková restrukturalizační a regenerační kúra

Profesionální make-up- poradenství

Focení: 1 foto před proměnou a 2 fotografie po proměně.

 

CENA včetně DPH 10%

10.000,- Kč

Ceny jsou platné od 01.05.2020