Poradíme s vlasy

5 hodnocení
 
Efekt lupa
 

PŘI TÉTO KONZULTACI VÁM NEPORADÍME, JAKÉ STŘIHY, ÚČESY A BARVA VLASŮ BY VÁM SLUŠELA. PORADENSTVÍ JE ZAMĚŘENO NA PÉČI O VLASY.!!!!

Video konzultace zaměřená na problematiku vlasů a pokožku hlavy. Dozvíte se, v čem děláte chyby a jak je napravit. Zároveň Vám také doporučíme správné přípravky, které byste měli používat.

Dostupnost Zvolte variantu Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno
Varianta
500 Kč    
Kategorie Video-konzultace
 

Tato konzultace je zaměřená na vlasy a pokožku hlavy. Délka hovoru je 45 minut. Prvních 20 minut Vás vyslechneme a poptáme se na různé detaily ohledně Vaší péče. Během zbylých 20 min Vám nastavíme správný způsob, jak se o vlasy a pokožku hlavy starat. Pro tuto online komunikaci budeme používat Skype. Do objednávky tohoto videohovoru napište do poznámky Vaše uživatelské jméno, na které budeme volat. 

Po uhrazení konzultace Vás budeme ještě telefonicky kontaktovat a vše si potvrdíme.

Co budete na konzultaci potřebovat?

  • kosmetické přípravky, které používáte
  • horké nástroje, které používáte (fén, kulma, vlnovačka, difuzér, žehlička...)
  • najděte si pohodlné místo, kde budete mít klid, soukromí, hodně přirozeného světla a silný signál k internetu
  • psací potřeby, protože toho bude hodně a poznámky se Vám možná budou hodit :)
  • uvařte si kávu, čaj, klidně i sušenky :)

 

Prosíme o dochvilnost. V případě zpoždění nebudeme moci konzultaci prodloužit. Pokud se hovor neuskuteční z důvodu Vaší nepřítomnosti, konzultace propadá.

Pokud budete nakupovat pouze tuto konzultaci, označte u objednávky "způsob dopravy- osobní odběr", aby se Vám nenaúčtovalo poštovné.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.