Tónující péče

Moje zkušenost:

V této kategorii naleznete produkty, které se řadí do programu Blushy truffle. Nejen, že umí krásně tónovat blonďaté a hnědé vlasy, ale zároveň je i úžasně vyživí. 

Fialový šampon Brilliant platinum umí jemně neutralizovat nažloutlé tóny nejen blondýnkám, ale i světle hnědým brunetkám. 

Fialový kondicionér Brilliant platinum je rozhodně silnější než šampon, co se "vybělení" týká. Pokud byste chtěli maximální vybělení, můžete nanést rovnoměrně na suché vlasy a nechat působit 10-15 min. Kondicionér funguje také jako maska na vlasy. Je plný silných pečujících látek a hlavně proteinu, který zesvětlovaným blondýnám chybí nejvíce.

Šampon a kondicionér pure chocolate tónuje do příjemných hnědých (teplých tónů). Doporučila bych ho i u hnědo-měděných, kaštanových a tabákových odstínů vlasů. Určitě není vhodný pro "studené brunety".

Podívejte se na mapu intenzit produktů. Pod číslem 1 je velmi těžký produkt a pod číslem 6 je ten nejlehčí. Díky tomu si uděláte představu o intenzitě produktů.

C79A687D-4DC1-43FD-A9D8-390B2CF96FA7

 
1102
1154111021154
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.