Systém Olaplex neobsahuje silikony, sulfáty, ftaláty, DEA, aldehydy a není testován na zvířatech. Olaplex obnovuje rozbité disulfidové vazby ve vlasech, které jsou poškozovány při tepelné, mechanické a chemické vlasové úpravě. Olaplex nabízí možnost posunout kvalitu vlasů dál, než kdy předtím.

 

ImageOlaplex udělá Vaše vlasy silnější, zdravější a Vaše barva vydrží déle. Přimíchám přípravek Bond Multiplier č.1 přímo do Vaší barvy a poté aplikuji přípravek Bond Perfector č.2 před umytím, který proces ustálí.

Dále Vám nabídnu kúru na domácí ošetření Take Home Hair Perfector,  který budete používat jednou týdně. Je určený pro klienty, kteří chtějí prodloužit a zvýšit účinek Olaplex ošetření mezi návštěvami salonu. Kůra má 100 ml lahvičku přípravku- Hair Perfector N.3. Není nutné tento produkt používat a není vyžadován pro fungování Olaplexu při barvení či odbarvování. Ovšem díky tomu, že vazby ve vlasech jsou neustále ničeny tepelným (fénování, žehlení, kulmování vlasů) nebo mechanickým (nešetrné česání vlasů, stahování vlasů do culíků či drdolů) stylingem, vlasy po několika týdnech až měsících ztrácejí integritu, sílu, lesk a hebkost v závislosti na kvalitě vlasového ošetření. Olaplex Take Home Hair Perfector N.3 zachová sílu, strukturu, integritu, hebkost a lest vlasů. 1 balení vystačí cca na 8 týdnů. CENA DOMÁCÍ PÉČE ČINÍ: 800,-

 ISTRUKCE K POUŽITÍ PRO DOMÁCÍ PÉČI HAIR PERFEKTOR N.3:

Klient aplikuje dostatečné množství do ručníkem vysušených vlasů a nechá Olaplex působit 10 minut, potom opláchne a umyje vlasy šampónem a kondicionérem. Tato domácí péče NENÍ kondicionér a je třeba jej vymýt z vlasů šampónem. Čím déle je na vlasech ponechán, tím je účinnější. Doporučuje se doba působení 10 minut, ale pro ještě lepší výsledky jej lze ponechat na vlasech i déle. Pokud je to třeba, přípravek lze použít častěji než jednou týdně.

Vyrobeno s láskou v Kalifornii...