Ochrana & záře- Blushy truffle

Blushy truffle program je založený na quinoa protein komplexu a dalších přírodních složkách, jakými jsou italský bílý lanýž, brusinka, manukový med a babasový olej, speciálně vyvinutý pro intenzivní péči o barvené a stárnoucí (silné) vlasy. 

Moje zkušenost:

Tato řada obsahuje nejluxusnější ingredience. Šampon Blushy truffle hairbath je velmi výživný a vhodný na suché, poničené barvené či odbarvené vlasy. Pozor, není vhodný pro rychle se mastící vlasy.

Kondicionér Blushy truffle nabízí nepřekonatelnou ochranu a obnovu. Díky svému složení umí zvýrazňovat sytost barvy a maximalizuje její stálost. Je vhodný pro všechny typy zralých, silných, barvených vlasů a pokožky hlavy. 

Olej Enlightening sparkling oil naprosto miluji. Udělá efekt, přitom je velmi lehoučký. Skvěle se jím uhladí prameny vlasů a konečky, nádherně zvýrazní vlnité vlasy. A jeho vůně? Na tu vzniká závislost. 

Podívejte se na mapu intenzit produktů. Pod číslem 1 je velmi těžký produkt a pod číslem 6 je ten nejlehčí. Díky tomu si uděláte představu o intenzitě produktů.

C79A687D-4DC1-43FD-A9D8-390B2CF96FA7

 
1026
1399110261399
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.