Dobrý den,

rádi bychom Vám vysvětlili, jakým způsobem se k nám můžete objednat...

Objednávky vyřizujeme POUZE telefonicky na čísle 605 154 254, pondělí - pátek v době od 8:30 do 12:00 hodin. Při objednání prosím nahlaste, zda jste nová či stálá zákaznice a jakou službu očekáváte.

 

Pokud jste stálá zákaznice,

rozmyslete si prosím, jestli máte zájem pouze o dobarvení a zastřihnutí Vašeho stávajícího účesu tzv. "údržbové barvení", nebo přemýšlíte o větší změně střihu a hlavně barvy. V prvním případě se objednáte k našim perfektně vyškoleným kadeřníkům, kteří přijímají zákazníky od 7:30 -14:30 hodin. Ve druhém případě nahlašujete, že chcete "speciál", na který se můžete objednat  přímo k Martině Odstrčilové nebo k Andree Divišové, což jsou specialisté na náročnější techniky barvení. Na speciál přijímáme v 8:00 a v 9:00 hodin.

 

Pokud jste nová zákaznice,

pak se první návštěva směřuje nejprve na údržbové barvení. Při této návštěvě se zhodnocuje kvalita Vašich vlasů, povíte nám, jakou mají Vaše vlasy historii barvení, jakou péči používáte a co Vám nevyhovuje nebo čeho byste chtěla docílit. Rozhodně toto sezení není určeno pro náročnější techniky barvení (speciál- zesvělování), ale na sjednocení a ozdravení barvy a střihu. Navrhneme, co by Vám slušelo, jakým směrem byste měla směřovat a jak by měly vypadat frekvence Vašich dalších návštěv. U první návštěvy se o Vás bude starat buď kadeřnice Andrea Divišová nebo Kateřina Omishore. Další návštěvu si můžete zarezervovat i k Martině Odstrčilové a využít i náročnějších služeb, které naše studio nabízí. Podrobnější informace Vám rádi sdělíme telefonicky. Při otevření příjmu pro nové zákazníky na kadeřnické služby o tom informujeme na facebookových stránkách Studio Marteena. 

 

Pokud máte zájem o Proměnu,

musíte zavolat na telefon 605 154 254 a to vždy po vyvěšení informace o otevření příjmu na proměny, kterou včas naleznete na našem facebooku Studio Marteena. Příjem na proměnu otevíráme každý měsíc a počet míst je omezen! O proměnu je obrovský zájem, telefonní linka bývá často přetížena a může se stát, že se Vám nepodaří dovolat. V takovém případě to můžete zkusit zase další měsíc při otevření nových termínů. 

Proměnu vykonává majitelka studia Martina Odstrčilová ve spolupráci s vizážistkou Veronikou Sedlačíkovou.

Bližší inormace o proměnách naleznete zde na webových stránkách v menu/ proměny.

 

 

V našem studiu je čekací doba objednání 2-3 měsíce. Pokud potřebujete studio navštěvovat častěji (tj. každých 4-6 týdnů), doporučujeme Vám, abyste si ojednali 2 i více termínů dopředu. 

Měli byste navštívit naše studio vždy alespoň jednou za 5 měsíců. Počítejte prosím i s delší objednávací lhůtou a proto si další termín rezervujte včas. Pokud byste tuto pětiměsíční dobu překročili, příjmeme místo Vás jinou, novou zákaznici. Jde nám hlavně o to, abyste měli vlasy neustále krásné a zdravé. K tomu je nutná pravidelná návštěva. Jestliže však předem víte, že např. ze zdravotních či jiných důvodů nestihnete návštěvu studia do 5 měsíců, ale i přes to byste poté rádi naše studio pravidelně navštěvovali, informujte nás o tom. Rádi Vám místo podržíme.

 

 Martina Odstrčilová

 

Kontaktní informace

 

Studio Marteena, Zahradní 505, Postřelmov 789 69                               

Tel: 605 154 254

E-mail: kadernicemartina@gmail.com

Facebook: Studio Marteena

IČ: 87109590

DIČ: CZ8861255810

 

 

Otevírací doba

Pondělí - Pátek : 7:30-16:00 hod.

 

Objednávky vyřizujeme telefonicky pondělí- pátek od 8:30 do 12:00 hodin!