Milé dámy,

proměnám se intenzivně věnujeme již několik let, během kterých jsme získali velké zkušenosti. Na proměny k nám jezdí klientky z celé České republiky, ale i zahraničí (Německo, Švýcarsko, Slovensko, Anglie, Skotsko...).

 Za jeden den z Vás "vytáhneme" to nejlepší, co ve Vás je. Naučíme Vás, jak se o sebe správně starat, jak udržovat svou přirozenou krásu.

Nová image bude korespondovat s Vaší osobností a životním stylem. Budete se cítit jedinečná, krásná a přitažlivá. Tato proměna je jen zdánlivě proměnou pouze vzhledu. Velmi často se žena změní i vnitřně, jakoby vykvete. Začne mít ráda sama sebe. To má pozitivní vliv na její práci, rodinu a kvalitu života.

Proměna vizáže je ideálním způsobem, jak začít nový, lepší život...

 

A jak takový den probíhá?

Nejprve Vás vyfotím před tím, než celá proměna začne. Bude to poslední dokumentace Vašeho starého já. 

Následně si popovídáme o tom, co od proměny očekáváte. Řeknete mi, jaké máte obavy a v jakém účesu a stylu by jste se určitě necítila dobře. To budu 100% respektovat.

Po vzájemné dohodě přistoupím k provedení celkové proměny. V tento okamžik se svěříte do našich rukou. Vaše důvěra je pro nás a naši práci velice důležitá. 

Po vytvoření nového účesu a make-upu  Vám poradíme, jak si nový vzhled udržet. Nakonec vyfotíme několik závěrečných fotografií, kde budete vypadat jako modelka :).

 

Na proměnu si vezměte 2 obyčejná trička. Jedno černé a jedno bílé. Rozhodně bez potisků, obrázků a jiných ozdob. Dále nezapoměnte malou svačinu, protože proměna trvá 5-8 hodin. K zabavení v době působení barev můžete vzít knihu, notebook či jinou zábavu :).

V ideálním případě přijďte nalíčená tak, jak jste běžně zvyklá. Jen tak zjistíme, kde děláte v líčení chyby a budeme Vás na ně moci upozornit.

Dále Vás prosím z důvodů zachování pohodlí ostatních zákaznic ve studiu, neberte s sebou na proměnu jakýkoli doprovod a děti.