Vážené zákaznice, 

 

tímto Vám představuji náš kompletní tým, který se o Vás bude ve Studiu Marteena starat.

 

Martina OdstrčilováMartina Odstrčilová- Kadeřnice, fotografka a majitelka studia

Ve studiu je mým hlavním úkolem vytvářet návrhy nových účesů, provádět nejsložitější techniky barvení, celkové proměny vizáže a proměny nevěst. 

Vyučila jsem se v oboru kadeřnice na SOŠ a SOU v Šumperku. Celé 3 roky  jsem  prospívala s  vyznamenáním. Po ukončení studia jsem získala ocenění hospodářské komory ČR za jednoho z  nejlepších studentů v oboru ročníku 2008. Následně jsem si otevřela vlastní kadeřnictví  v Postřelmově, kde jsem  pracovala v letech 2009 - 2013. Nyní  se realizuji ve vlastním studiu v Šumperku.

V roce 2007: účast v soutěži "Color cup": Pánský střih 1. místo, Dámský střih 3. místo, Společenský účes 3. místo, celkové místo 2.

V roce 2008: Školení ve studiu Wella

AICHIV roce 2014 jsem postoupila do finálové dvanáctky v prestižní kadeřnické mezinárodní soutěži ART IMAGE CHANGE INTERNATIONAL- AICHI. (Soutěž o nejlepší změnu image). 

V roce 2015 opět postup do finálové dvanáctky v prestižní kadeřnické mezinárodní soutěži ART IMAGE CHANGE INTERNATIONAL- AICHI. (Soutěž o nejlepší změnu image).

V roce 2012 jsem se začala věnovat focení. Nejraději fotím své vlastní kadeřnické  kolekce ve stylu "fashion".

Vyhrála jsem první místo v soutěži o "NEJ FACEBOOKOVÝ PORTRÉT". Díky tomu byla má fotka, "DÍVKA SE SLZOU" otištěna v časopise FotoVideo. Magazín Digitální foto vybral jednu mou fotografii "KRÁSNÝ SHREK" na otisknutí k inspiraci ostatním fotografům. V časopise FotoVideo jste si mohli přečíst článek, který hodnotil mou práci i webové stránky. Mojí tvorbou se zabýval i internetový magazín OnaDnes.

 

 

 

vizážistkaVeronika Sedlačíková- vizážistka

Práce s lidmi ji vždy přitahovala. Vystudovala vyšší odbornou školu sociální a teologickou v Olomouci. Na mateřské dovolené poprvé přišla do kontaktu s kosmetikou Mary Kay, která ji přivedla do světa vizážistiky. Tento obor ji velice zaujal a rozhodla se věnovat ženám a jejich kráse naplno. V roce 2015 objevuje kosmeceutiku Larens, se kterou pracuje dodnes. 

Dva roky spolupracuje se studiem Marteena, věnuje se líčení proměn, nevěst, fotomake-upu, aj. Průběžně líčí modelky na přehlídky i na focení. V létě 2016 plánuje otevřít studio kosmetiky, kde bude své služby mnohonásobně rozšiřovat.

V roce 2012- kurz škola líčení pro pokročilé

V roce 2014- kurz profesionální make-up od A do Z od Vladislavy Krajníkové (česká i mezinárodní mistryně make-upu)

                             - soutěž AICHI- finálová dvanáctka v prestižní kadeřnické mezinárodní soutěži o nejlepší změnu image

V roce 2015- kurz Svatební make-up, líčení pro nevěstu i ženicha-upgrade-make-up Vendula Lukesová

                             - Kurz trvalá a barvení řasů Thuya

                             - soutěž AICHI- finálová dvanáctka v prestižní kadeřnické mezinárodní soutěži o nejlepší změnu image

 

provozní manažerDavid Odstrčil- provozní manažer, spolumajitel studia

Zajišťuje komunikaci se zákazníkem, objednávky, řízení celého studia včetně administrativy.