Mikrovlákno Viola- víceúčelová utěrka

149 Kč
Skladem

Vysoce kvalitní utěrka z mikrovlákna vyrobená z recyklovaných plastů je určená pro univerzální použití ve vaší domácnosti. Díky výjimečné drhnoucí síle a vynikající savosti je vhodná pro suché i mokré čištění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato utěrka má smíšenou vazbu, což znamená, že ji lze použít k čištění či leštění a na mokro nebo na sucho. Povrch zanechává bez šmouh a jakýchkoliv zbytků. Její zvláštní vazba tvoří užitečný výrobek, který má silnou drhnoucí sílu a vynikající savost. Tato tkanina může být použita na téměř cokoliv, od kuchyně až po koupelnu, přičemž také pomáhá vytvořit zdravější a hypoalergenní prostředí. Suchá odstraní prach díky svým elektrostatickým vlastnostem, složte 4x a utírejte prach. Pokud je mokrá, je třeba co nejdříve ji dobře vyždímat a pak bude absorbovat vodu a tuk. Bude také čistit malé nebo velké povrchy jen s vodou. Barva: zelená. Velikost: 60 x 40 cm.

Použití: Na sucho i na mokro. Hodí se na utírání prachu, lze ji využít na běžný úklid domácnosti. S její pomocí si zvládnete sami umýt auto a to bez jediné šmouhy a škrábance. Díky vysoké savosti a jemnosti se osvědčila také na utírání potu během sportu. Nepoužívejte ho na plochy, které jste nastříkali odpuzovačem vody.

Údržba a čištění mikrovlákna: Před použitím doporučujeme jedenkrát vyprat v ruce. Některé barvy mohou postupně blednout kvůli přírodním barvivům, proto je lepší je na začátku používání prát odděleně nebo s podobnými barvami. Při běžném používání perte utěrku v ruce nebo v pračce, ve studené nebo teplé vodě do 60 °C. Praní na 90 ° C je možné, ale může zbytečně zkracovat její životnost.

Důležitá upozornění: Při praní nepoužívejte žádný druh aviváže. Aviváž se zachytí v mikrovláknu a sníží jeho schopnost absorbovat vodu, čistit a zachycovat špínu. Nesušte nad zdroji tepla. Zacházejte s utěrkou z mikrovlákna stejně jako s jemnými oděvy, prodloužíte tak její životnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz