Mikrovlákno Soňa- na sklo

99 Kč
Skladem

Vysoce kvalitní utěrka z mikrovlákna vyrobená z recyklovaných plastů se skvěle hodí pro čištění skleněných povrchů jako jsou okna a zrcadla. Díky vysoké savosti utěrky dosáhnete maximálního lesku bez nevzhledných skvrn a šmouh.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hladká vazba této utěrky ji činí vynikající na mytí oken, skla a lesklých povrchů bez "chemie" a bez šmouh současně. Vysoká savost eliminuje kapky vody při mytí, které mohou uschnout a zanechat nepěkné skvrny. Tato utěrka je prakticky bezchuchvalcová a zanechá vaše sklo a leštěné povrchy perfektně čisté. Můžete ji použít i při sušení vašich domácích mazlíčků. Drsná strana - nečistoty, hladká strana - doleštění. Barva: modrá. Velikost: 40 x 40 cm.

Použití: Ideální pomoc při mytí a leštění oken, zrcadel, kohoutků, oken či jakéhokoliv skla. Nepoužívejte ho na plochy, které jste nastříkali odpuzovačem vody.

TIP: Nejlepší je použít dvě utěrky současně - jednu z nich navlhčíme a umyjeme znečištěná místa; druhou suchou utěrkou otřeme povrch do sucha a přeleštíme ho. 

Údržba a čištění mikrovlákna: Před použitím doporučujeme jedenkrát vyprat v ruce. Některé barvy mohou postupně blednout kvůli přírodním barvivům, proto je lepší je na začátku používání prát odděleně nebo s podobnými barvami. Při běžném používání perte utěrku v ruce nebo v pračce, ve studené nebo teplé vodě do 60 °C. Praní na 90 ° C je možné, ale může zbytečně zkracovat její životnost.

Důležitá upozornění: Při praní nepoužívejte žádný druh aviváže. Aviváž se zachytí v mikrovláknu a sníží jeho schopnost absorbovat vodu, čistit a zachycovat špínu. Nesušte nad zdroji tepla. Zacházejte s utěrkou z mikrovlákna stejně jako s jemnými oděvy, prodloužíte tak její životnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz