Mikrovlákno Otília- na brýle

69 Kč
Skladem

Měkoučká utěrka pro nejjemnější čištění citlivých povrchů jako jsou brýle, monitory, čočky fotoaparátů, nebo kvalitní dřevěný nábytek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je charakteristická měkkou saténovou až jemnou semišovou vazbou navíc - pevně utkaný. Je známá jako účinný nástroj na čištění a leštění hladkých povrchů jako: CD, brýle, čočky fotoaparátů, stříbro, hudební nástroje, kvalitní dřevěný nábytek, displeje mobilu. Je to váš nový přítel pro nejjemnější čištění průhledných vrstev povrchu. S touto tkaninou není třeba mít obavy z poškrábání. Barva: zelená Velikost: 15x20cm

Použití: Na čištění a leštění brýlí, monitorů, čoček fotoaparátů, kvalitního dřevěného nábytku, hudebních nástrojů a stříbra. Nepoužívejte ho na plochy, které jste nastříkali odpuzovačem vody.

Údržba a čištění mikrovlákna: Před použitím doporučujeme jedenkrát vyprat v ruce. Některé barvy mohou postupně blednout kvůli přírodním barvivům, proto je lepší je na začátku používání prát odděleně nebo s podobnými barvami. Při běžném používání perte utěrku v ruce nebo v pračce, ve studené nebo teplé vodě do 60 °C. Praní na 90 ° C je možné, ale může zbytečně zkracovat její životnost.

Důležitá upozornění: Při praní nepoužívejte žádný druh aviváže. Aviváž se zachytí v mikrovláknu a sníží jeho schopnost absorbovat vodu, čistit a zachycovat špínu. Nesušte nad zdroji tepla. Zacházejte s utěrkou z mikrovlákna stejně jako s jemnými oděvy, prodloužíte tak její životnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz