Mikrovlákno Otília- na brýle

Měkoučká utěrka pro nejjemnější čištění citlivých povrchů jako jsou brýle, monitory, čočky fotoaparátů, nebo kvalitní dřevěný nábytek.

69 Kč
Skladem

Je charakteristická měkkou saténovou až jemnou semišovou vazbou navíc - pevně utkaný. Je známá jako účinný nástroj na čištění a leštění hladkých povrchů jako: CD, brýle, čočky fotoaparátů, stříbro, hudební nástroje, kvalitní dřevěný nábytek, displeje mobilu. Je to váš nový přítel pro nejjemnější čištění průhledných vrstev povrchu. S touto tkaninou není třeba mít obavy z poškrábání. Barva: zelená Velikost: 15x20cm

Použití: Na čištění a leštění brýlí, monitorů, čoček fotoaparátů, kvalitního dřevěného nábytku, hudebních nástrojů a stříbra. Nepoužívejte ho na plochy, které jste nastříkali odpuzovačem vody.

Údržba a čištění mikrovlákna: Před použitím doporučujeme jedenkrát vyprat v ruce. Některé barvy mohou postupně blednout kvůli přírodním barvivům, proto je lepší je na začátku používání prát odděleně nebo s podobnými barvami. Při běžném používání perte utěrku v ruce nebo v pračce, ve studené nebo teplé vodě do 60 °C. Praní na 90 ° C je možné, ale může zbytečně zkracovat její životnost.

Důležitá upozornění: Při praní nepoužívejte žádný druh aviváže. Aviváž se zachytí v mikrovláknu a sníží jeho schopnost absorbovat vodu, čistit a zachycovat špínu. Nesušte nad zdroji tepla. Zacházejte s utěrkou z mikrovlákna stejně jako s jemnými oděvy, prodloužíte tak její životnost.

Jméno značky: Ivekol
Kategorie: IVEKOL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.