Mikrovlákno Dana- na drhnutí

99 Kč
Skladem

Vysoce kvalitní utěrka z mikrovlákna vyrobená z recyklovaných plastů hravě odstraní všechny nečistoty bez jediného škrábance. Pro dokonale čisté hrnce, všechny povrchy v domácnosti i auta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato utěrka z mikrovlákna obsahuje smíšené látky, které jsou vyrobeny speciálně na velmi specifické využití. Hladká strana je vyrobena ze směsi vazeb, je velmi savá a leštící. Hrubá strana tvořena z nylonu a bavlny odstraní skvrny a přilepené zbytky na choulostivých površích bez poškrábání. Doporučujeme na čištění hrnců, ale perfektně očistí i ještě teplý talíř perfektně bez poškrábání keramického skla nebo zanechání skvrn na vašem nerezovém dřezu. Drsná strana - nečistoty, hladká strana - doleštění. Barva: zelená. Velikost: 30 x 30 cm.

Použití: Hodí se k čištění takřka všech povrchů v domácnosti (ideální například na hrnce) i aut. Utěrku je třeba používat vždy na mokro. Vyhýbejte se plochám, na které jste nastříkali odpuzovač vody (skla, sprchové kouty...).

Údržba a čištění mikrovlákna: Před použitím doporučujeme jedenkrát vyprat v ruce. Některé barvy mohou postupně blednout kvůli přírodním barvivům, proto je lepší je na začátku používání prát odděleně nebo s podobnými barvami. Při běžném používání perte utěrku v ruce nebo v pračce, ve studené nebo teplé vodě do 60 °C. Praní na 90 ° C je možné, ale může zbytečně zkracovat její životnost.

Důležitá upozornění: Při praní nepoužívejte žádný druh aviváže. Aviváž se zachytí v mikrovláknu a sníží jeho schopnost absorbovat vodu, čistit a zachycovat špínu. Nesušte nad zdroji tepla. Zacházejte s utěrkou z mikrovlákna stejně jako s jemnými oděvy, prodloužíte tak její životnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz