Malá Křišťálová geoda

360 Kč
Skladem

Geoda - magický valoun, uvnitř kterého se skrývá neskutečná krása krystalů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Geoda - magický valoun, uvnitř kterého se skrývá neskutečná krása krystalů. Nabízíme vám geody v páru, v celém valounu, který je rozlomený a vy ho tak můžete buď složit dohromady nebo jej nechat složený v kuse. U nás totiž dostanete obě poloviny.

 

Křišťál - nejuniverzálnější kámen na této planetě. Je to nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie. Křišťál dokáže pracovat i s energií tak, že ji dokáže dostat do nejdokonalejšího možného stavu a odstranit vzniklou nerovnováhu. Hodí se spolu s ametystem také pro meditační účely. Naladí vás k duchovnímu účelu a dokáže odfiltrovat všechny negativní vlivy. Je to nejsilnější zesilovač energie na Zemi. Nachází se po celém světě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovat. 

 

Malá geoda je velká cca - 6 - 7 cm

 

Fotografie je ilustrativní. Geody jsou velmi podobné, každou pro vás vybíráme osobně s citem. Dbáme velmi na vysokou kvalitu kamenů. 

Veškeré naše kameny pocházejí od malého dodavatele drahých kamenů se kterým máme velký blízký osobní vztah. Všechny naše drahé kameny v nabídce pochází z Brazílie a jsou zpracovány právě tam. Jejich těžba je šetrná k životnímu prostředí a nedochází při ní k chemické zátěži. Je to jedna z našich podmínek. Máme tak jistotu původu i cesty, kterou k nám šlo, protože kromě toho, že jsme v přímém kontaktu s konkrétním dodavatelem, zadáváme i podmínky přepravy (minimum plastu, znovupoužitelné materiály atd… ). Vybíráme dopravní společnosti, které zapracovávají do svého provozu zodpovědné ekologické postupy a snaží se propojovat svět šetrně a zodpovědně.

 

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře.

Doplňkové parametry

Kategorie: DOMOV
Hmotnost: 0.28 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz