Jak se objednat

Dobrý den,

tímto článkem bychom Vám rádi vysvětlili, jakým způsobem se k nám můžete objednat. Objednávky vyřizujeme POUZE telefonicky na čísle 605 154 254, pondělí - pátek v době od 9:00 do 13:00 hodin. Při objednání prosím nahlaste, zda jste nová či stálá zákaznice a jakou službu očekáváte.

 

Nyní přijímáme i NOVÉ KLIENTKY, které si mohou první návštěvu zakoupit zde na našem e-shopu v sekci Nakupování/Poukazy/Poukaz na kadeřnické služby. Jedná se o tzv. "Last minute" termíny. Uvolňujeme je v případě, že nám na poslední chvíli zruší termín naše stálá klientka. V případě vašeho zájmu vám doporučuji se registrovat na našem e-shopu a povolit zasílání Newsletterů. Díky tomu budeme v kontaktu a můžeme Vám předávat všechny aktuální informace nejen o novinkách a slevách, ale také vás upozorníme, kdy budeme poukazy na kadeřnické služby naskladňovat. 

 

Pokud jste stálá zákaznice,

rozmyslete si prosím, jestli máte zájem pouze o dobarvení a zastřihnutí Vašeho stávajícího účesu tzv. "údržbové barvení", nebo přemýšlíte o větší změně střihu a hlavně barvy, o tzv. "speciál". Na speciálu se dělají všechny zesvětlovací techniky.

Údržba je návševa na cca 2 hodiny. Speciál je časově náročnější, proto počítejte, že u nás strávíte 3 a více hodin.

 

Pokud jste nová zákaznice,

pak se první návštěva zaměřuje na diagnostiku a čištění Vašich vlasů. Při této návštěvě se zhodnocuje kvalita Vašich vlasů, povíte nám, jakou mají historii barvení, jakou péči používáte (ideálně si názvy značek napsat na lístek, který nám pak ukážete) a co Vám nevyhovuje nebo čeho byste naopak chtěla docílit. Rozhodně toto sezení není určeno pro náročnější techniky barvení (PROMĚNA, speciál- zesvětlování), ale na sjednocení a ozdravení barvy a střihu. Navrhneme, co by Vám slušelo, jakým směrem byste měla směřovat a jak by měly vypadat frekvence Vašich dalších návštěv. Při této návštěvě NEOČEKÁVEJTE PROMĚNU. U dalších návštěv už může dojít k razantnější změně, protože Váš vlas bude po vstupní návštěvě kvalitně vyčištěný a sjednocený.

 

Naše studio je známé a unikátní díky celistvému pohledu na vzhled. Velmi rády vytváříme celkové proměny vizáže. Našim klietkám nabízíme během jakékoli kadeřnické návštěvy (včetně té úplně první) také poradenství a provedení make-upu. Používáme vysoce kvalitní dekorativní bio-kosmetiku ZUII. Pokud byste měla chuť líčení vyzkoušet, stačí se o tom svěřit kadeřnici na začátku vaší návštěvy u nás. Ona Vám může v čase, kdy působí barva na vlasy, navrhnout make-up, který se k vám bude hodit. Líčení u nás mají naše klientky zcela ZDARMA. 

 

V našem studiu je čekací doba objednání 2 měsíce. Pokud potřebujete studio navštěvovat častěji (tj. každých 4-6 týdnů), doporučujeme Vám, abyste si objednali dva i více termínů dopředu. 

Měli byste navštívit naše studio vždy alespoň jednou za 5 měsíců. Počítejte prosím i s delší objednávací lhůtou a proto si další termín rezervujte včas. Pokud byste tuto pětiměsíční dobu překročili, přijmeme místo Vás jinou, novou zákaznici. Jde nám hlavně o to, abyste měli vlasy neustále krásné a zdravé. K tomu je nutná pravidelná návštěva. Jestliže však předem víte, že např. ze zdravotních či jiných důvodů nestihnete návštěvu studia do 5 měsíců, ale i přesto byste poté rádi naše studio pravidelně navštěvovali, informujte nás o tom. Rádi Vám místo podržíme.