Jak se objednat

Dobrý den,

tímto článkem bychom Vám rádi vysvětlili, jakým způsobem se k nám můžete objednat.

Objednávky vyřizujeme POUZE telefonicky na čísle 605 154 254, pondělí - pátek v době od 8:30 do 12:00 hodin. Při objednání prosím nahlaste, zda jste nová či stálá zákaznice a jakou službu očekáváte.

 

Pokud jste stálá zákaznice,

rozmyslete si prosím, jestli máte zájem pouze o dobarvení a zastřihnutí Vašeho stávajícího účesu tzv. "údržbové barvení", nebo přemýšlíte o větší změně střihu a hlavně barvy. V prvním případě se objednáte k našim perfektně vyškoleným kadeřníkům. Doba této služby trvá standardně 2 hodiny. Ve druhém případě nahlašujete, že chcete "speciál", na který se můžete objednat  přímo k Martině Odstrčilové nebo k Andrey Divišové, což jsou specialisté na náročnější techniky barvení, které zaberou minimálně 3 hodiny.

Pokud jste nová zákaznice,

pak se první návštěva zaměřuje na diagnostiku a čištění Vašich vlasů. Při této návštěvě se zhodnocuje kvalita Vašich vlasů, povíte nám, jakou mají historii barvení, jakou péči používáte a co Vám nevyhovuje nebo čeho byste chtěla docílit. Rozhodně toto sezení není určeno pro náročnější techniky barvení (speciál- zesvětlování), ale na sjednocení a ozdravení barvy a střihu. Navrhneme, co by Vám slušelo, jakým směrem byste měla směřovat a jak by měly vypadat frekvence Vašich dalších návštěv. 

Máte zájem o Proměnu nebo kadeřnické služby jako nová zákaznice?

V takovém případě se musíte zaregistrovat na našich stránkách www.studiomarteena.cz. Pokud u nás vytvoříte jakoukoli objednávku, připište do ní do poznámky pro prodejce buďto "mám zájem o proměnu" nebo "mám zájem o kadeřnické služby", popřípadě "mám zájem o obojí". Díky této poznámce Vás zařadíme mezi žadatele o naše služby.

V případě, že se registrujete bez objednávky, napište nám na email studiomarteena.info@gmail.com , že jste již zaregistrováni a o jakou službu máte zájem. My Vás zařadíme do skupiny žadatelů o naše služby.

Pokud budou volné termíny na některou ze služeb, budeme Vás sami informovat. Přednost budou mít naši aktivní zákazníci na e-hopu, kteří vytvořili alespoň jednu objednávku. 

Proměnu vykonává majitelka studia Martina Odstrčilová. 

V našem studiu je čekací doba objednání 2-3 měsíce. Pokud potřebujete studio navštěvovat častěji (tj. každých 4-6 týdnů), doporučujeme Vám, abyste si objednali 2 i více termínů dopředu. 

Měli byste navštívit naše studio vždy alespoň jednou za 5 měsíců. Počítejte prosím i s delší objednávací lhůtou a proto si další termín rezervujte včas. Pokud byste tuto pětiměsíční dobu překročili, přijmeme místo Vás jinou, novou zákaznici. Jde nám hlavně o to, abyste měli vlasy neustále krásné a zdravé. K tomu je nutná pravidelná návštěva. Jestliže však předem víte, že např. ze zdravotních či jiných důvodů nestihnete návštěvu studia do 5 měsíců, ale i přes to byste poté rádi naše studio pravidelně navštěvovali, informujte nás o tom. Rádi Vám místo podržíme.

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.