Na proměnu přijímáme pouze klientky, které jsou zapsané v našem pořadníku. Do pořadníku nyní nové zájemkyně nepřipisujeme z důvodu přeplněné kapacity.

Každý měsíc voláme cca 10 zájemkyním (z pořadníku) a nabízíme jim nově vypsané termíny. Termín je platný až po uhrazení celé částky za proměnu. Jakmile se platba připíše na náš účet, budeme Vás telefonicky kontaktovat. 

 

V den proměny se budu věnovat pouze Vám. Nejprve proběhne konzultace a vlasová diagnostika. Probereme, jaké máte potíže s vlasy a vlasovou pokožkou. Následně Vám navrhnu k Vašemu typu vlasů a tvaru obličeje ten nejideálnější účes.

Poté dojde k hloubkovému čištění vlasů od minerálů usazených z vody. Čištění také zajistí odstranit nánosy silikonů, vzniklých používáním vlasové kosmetiky. Na takto očištěný vlas začneme barvit. Tento den Vás také bude čekat hloubková restrukturalizační a regenerační vlasová kúra.

Bude použita vysoce kvalitní pleťová a dekorativní kosmetika Zuii, Inlight, Oolaboo a vlasová kosmetika (Oolaboo, Natulique, Olaplex, Malibu C). 

Proběhne dekorativní líčení denního typu. Složitost make-upu bude přizpůsobena Vašim možnostem. Chci Vás naučit, jak se správně, přirozeně, efektivně a rychle nalíčit i v domácích podmínkách.

Posledním krokem je střih a konečný styling, který bude také přizpůsoben Vašim schopnostem. 

Součástí balíčku je focení. Na email Vám po proměně zašlu fotografie před a po proměně.

Po absolvování proměny se můžete stát naší stálou zákaznicí.

Doba zhotovení proměny je 5-8 hodin.

 

Shrnutí balíčku:

  • Odborná konzultace, diagnostika vlasů
  • Hloubkové a efektivní čištění vlasů a vlasové pokožky
  • Provedení nového střihu a barvy vlasů
  • Hloubková restrukturalizační a regenerační kúra
  • Profesionální make-up- poradenství
  • Focení: 1 foto před proměnou a 2 fotografie po proměně.

 

CENA včetně DPH 10% je 12.000,- Kč

Ceny jsou platné od 01.02. 2022.