Hydratace & Flexibilita- Moisty seaweed

Moisty seaweed hydrating hair care je exkluzivní, luxusní program doporučený pro suché, dehydrované a nepoddajné vlasy. Intenzivně napravuje rovnováhu vlasové vlhkosti, okamžitě činí vlasy vláčnými a ovladatelnými, má zklidňující účinek na suchou pokožku hlavy. Tato řada obsahuje exkluzivní směs vysoce kvalitních mořských rostlin, včetně mořských řas. Ty jsou nejdůležitějším a nejbohatším zdrojem minerálů. Najdete v nich neuvěřitelně luxusní oleje, které obsahují kompletní polysacharidy, bílkoviny, minerály a vitamíny. 

Moje zkušenost:

Tuto řadu jsme si ve studiu velmi oblíbili pro její multifunkčnost. Šampon bych doporučila na normální nebo lehce suché vlasy. Maska Moisty seaweed algae mask je nejsilnější ze všech produktů Oolaboo. Úplně nejoblíbenější produkt je bezoplachový kondicionér 24 benefits instant cure, který je vhodný téměř pro všechny. 

Podívejte se na mapu intenzit produktů. Pod číslem 1 je velmi těžký produkt a pod číslem 6 je ten nejlehčí. Díky tomu si uděláte představu o intenzitě produktů.

C79A687D-4DC1-43FD-A9D8-390B2CF96FA7

 
1051
1425110511425
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.