Dětská pokožka a těhotenské bříško (balíček 2 produktů)

Balíček je určen pro péči o jemnou dětskou pokožku a těhotenské bříško, či péči o pokožku celého těla během těhotenství. Námi vybrané produkty jsou vhodné pro tu nejcitlivější a nejchoulostivější pokožku (dokonce i pokožku bojující s ekzémem), jsou lehké, dobře se vstřebávají, hydratují a pomáhají udržovat elasticitu kůže. Výrobky záměrně neobsahují žádné esenciální oleje, které by mohly způsobovat podráždění kůže. Stanou-li se tyto produkty součástí vaší každodenní rutiny můžete tak předcházet vzniku striím v případě těhotenského bříška a s láskou pečovat o pokožku miminek od novorozeneckého věku. Způsob použití produktů naleznete podrobněji níže v textu.

1 045 Kč
Skladem

BIO Mandlovo kakaové máslo 100 ml

Toto tělové vysoce hydratační máslo má na pokožku celého těla mimořádně pozitivní vliv. BIO kakaové máslo (ze spravedlivého obchodu, lisované za studena) má vynikající hydratační vlastnosti, zlepšuje pružnost pokožky, zjemňuje a udržuje ji přirozeně vlhkou a hebkou. BIO olej ze sladké mandle (lisovaný za studena) má výborné tišící a regenerační účinky a BIO ricínový olej (lisovaný za studena) má silně ochranné účinky a tvoří účinnou bariéru na kůži. Toto zklidňující a zároveň hojivé máslo s jemnou texturou je velmi lehké a dobře se vpíjí. Vhodné pro děti od narození, péči o těhotenské bříško.

Aplikace:
Jemná dětská pokožka: Na ochranu jemné dětské pokožky doporučujeme bezprostředně po každém koupání nanést na pokožku děťátka. Olej doporučujeme nakapat i do koupele miminka. Olej dětskou pokožku ochrání před nadměrným vysušením během koupání (nutno však dbát na zvýšenou bezpečnost, protože pokožka děťátka bude kluzčí).
Těhotenské bříško: BIO Mandlovo kakaové máslo je velmi vhodné na výživu pokožky bříška pro budoucí maminky. Jako prevenci strií doporučujeme pravidelně, alespoň jednou denně máslo jemně vtírat do pokožky těhotenského bříška.

INCI:
BIO olej ze sladké mandle*, BIO kakaové máslo* (ze spravedlivého obchodu), BIO ricínový olej*
(* olej lisovaný za studena)

*

Olej z meruňkových jader 100 ml

Olej z meruňkových jader je obzvláště vhodný pro jemnou pokožku. Zvláčňuje, vylepšuje její strukturu, pomáhá zklidnit mírné podráždění kůže. Je obzvláště vhodný na jemnou dětskou pokožku od novorozeneckého věku, či při péči o maminčino bříško – předchází vzniku striím. Olej se získává z jader meruněk, které se drtí a obsahují velké množství kyseliny olejové – výživné mastné kyseliny díky této složce olej zvyšuje elasticitu kůže.

Aplikace:
Jemná dětská o pokožka: Po každé koupeli děťátka zahřejte pár kapek oleje v dlaních a naneste na ještě vlhkou pokožku a jemně vmasírujte.
Těhotenské bříško: Olej z meruňkových jader je velmi vhodný na udržení elasticity pokožky bříška pro budoucí maminky. Jako prevenci strií doporučujeme alespoň 2x denně olej vetřít do pokožky těhotenského bříška.

INCI:
Olej z meruňkových jader lisovaný za studena obsahuje řadu nenasycených i poly nenasycených mastných kyselin (hlavně olejovou a linolovou). Obsahuje vitaminy A, E, B15 a B17.

Jméno značky: BIO Snopek
Kategorie: Startovací balíčky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.