Ceremonial tranquil tea 80g- matcha čaj

24 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Extrémně čistý, jemný, uklidňující a především zdravý čaj. Matcha je královnou zelených čajů z Japonska. Tento jedinečný krémový výživný a okouzlující zelený čaj evokuje mnoho věcí, ale jeho okamžitá chuť je svěží a jasná ve své nejčistší podobě.

 
Dostupnost Vyprodáno
1 209 Kč
Kód produktu 521
Značka Oolaboo
Kategorie Matcha tea
Položka byla vyprodána...
 

 

Působení

Zelený čaj matcha je vhodný pro relaxaci, přičemž ale zůstáváte ve střehu. Je to způsobeno aminokyselinou L-theaninem. Zlepšuje paměť a koncentraci. L-theanin v čaji způsobuje tvorbu dopaminu a serotoninu. Díky tomu se zlepší vaše paměť a koncentrační kapacita. Dodává vitalitu a energii, která vám vydrží po vypití 1 šálku čaje až po dobu 6 hodin. Spaluje kalorie. Zelený čaj matcha zrychluje metabolismus a pomáhá tělu spalovat asi 4× rychleji než obvykle. Narozdíl od mnoha jiných doplňků stravy matcha nevyvolává žádné negativní vedlejší účinky jako zvýšená srdeční frekvence nebo vysoký krevní tlak. Matcha je silný detoxikační prostředek schopný odstranit odpadní látky z těla přirozeným způsobem.

 

Použití

Nasypte polovinu čajové lžičky (nebo 1 gram) čaje matcha do sklenice nebo šálku z vaší sady na čaj matcha. Rozmíchejte prášek bambusovou metličkou tak, aby tam nebyly žádné hrudky. Přidejte cca 80 ml teplé vody (ne vřelé). Míchejte/šlehejte, dokud se neobjeví jemná pěna.

Tip: Otevřený čaj matcha uchovávejte v chladničce, aby vydržel delší dobu čerstvý. Můžete uvařit asi 80 šálků čaje.

 

 

Složení

100% japonský čaj matcha

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.