Davines MASK permanentní barva

Systém barvení s přírodními lipidy,  mléčnými proteiny a hydratačními složkami pro briliantní, dlouhotrvající barvu a zároveň ochranu vlasu. Široká škála odstínů nabízí neskutečné možnosti barevných kombinací, zaručuje 100% rovnoměrné pokrytí a  zářivé barvy, které jsou mimořádně lesklé. Značka CPS znamená: krém, ochrana a lesk.

 

• Mají krémovou konzistenci, která zanechává vlas pevný a jemný na dotek díky mléčným proteinům, které Mask obsahuje

• Dávají vlasům neuvěřitelný lesk

• Při volbě jakkéhokoliv odstínu, působí výsledná barva přirozeně

• Dlouhotrvající barva, který se vymývá postupně a rovnoměrně

• Zaručuje perfektní pokrytí šedin bez nutnosti míchání s přírodním odstínem

• Přizpůsobivé složení, které zajišťuje postupné působení barvy již při použití vyvíječe 7 u přelivového šampónu, zajistí nové odlesky barvy nebo jemně ztmaví odstín barvy

 

Výzkumní pracovníci značky Davines odpověděli níže na několik otázek vztahující se k vlastnostem Mask barvám:

 

1. Proč jsou vlasy po barvení Mask tak přirozeně pevné a zároveň plné života?

Složení Mask obsahuje lipidy ( krémové substance), díky pH barvy se dostávají přímo do vlasu a pomáhají zpevnit kutikulu. Díky tomu jsou vlasy přirozeně pevné. Vlasy jsou poddajné po aplikaci Mask i díky obsahu mléčných proteinů. Mléčné proteiny působí přímo ve vlasu a zabraňují elektrizování vlasů.

2. Proč jsou vlasy tak lesklé po barvení Mask?

Lesk vlasů je charakteristický pro povrch, který odráží světlo. Čím je povrch hladší, tím je lesk zářivější. Tento efekt, který Mask dokáže, je způsoben dvěma faktory: Působení mléčných proteinů a lipidů, které zaplňují mezery ve vrchní vrstvě vlasů a zajišťují tak hladký povrch. Rozmístění pigmentů uvnitř vlasu zajišťuje jednotný odraz světla a tím pádem i zářivý lesk.

3. Čím je způsoben přirozený výsledný efekt barvy po barvení Mask?

Výsledek je způsoben velmi precizní vyrovnaností mezi použitým počtem pigmentů a základovým systémem Mask.

4. Čím je způsoben dlouhotrvající efekt Mask?

Jakmile se pigmenty dostanou do vlasu, pomalu a postupně se z vlasu vymývají. Navíc vlasy jsou hydratovány díky lipidům a mléčným proteinům, které zajišťují postupné vymývání pigmentů od nejmenších až po největší části. Zatímco nejvěší molekuly zůstávají uvnitř struktury vlasu, aby se zachovaly pro další barvení.

5. V čem tkví unikátní složení Mask tím, že se nemusí míchat s přirozeným základem, aby se pokryly šedivé vlasy?

Výzkumníci z laboratoře Davines vytvořili přesnou balanci mezi základními pigmenty /ty, které tvoří stupeň/ a doplňujícími pigmenty /ty, které vytváří odlesk/. Základní pigmenty dokáží pokrýt dokonce i velkou % část šedin, zatímco doplňující pigmenty zdůrazní pouze odlesk barvy.

 Mask CPS

Davines garantuje vysokou kvalitu svých produktů díky neustálenému inovačnímu vývoji. Mask obsahuje komplex, který zajišťuje skvělý výsledek barvení. Mask obsahuje krémovou a ochrannou složku dodávající lesk.

Krémová složka:

krémová konzistence, snadné nanášení barvy. Smícháním s vyvíječem se vlasy stanou zdravě poddajnými.

Ochranná složka:

Hydratační složka, která zajišťuje ochranu barvených vlasů, hlavně v případě, pokud se jedná o suché a porézní vlasy.

Lesk:

Složení Mask bylo obohaceno o zvláčňující komponenty. Dostanou se do šupinaté vrstvy vlasu a zajistí uhlazený povrch vlasu a tím pádem se zvýší lesk. 

 

Image