Dobrý den,

ráda bych Vám vysvětlila, jakým způsobem se k nám můžete objednat...

Objednávky vyřizujeme pouze telefonicky na č. 605 154 254. Při objednání byste měla nahlásit, zda jste nová či stálá zákaznice a jakou službu očekáváte. Jestli Vám jde pouze o dobarvení a zastřihnutí Vašeho stávajícího účesu, nebo přemýšlíte o větší změně střihu a hlavně barvy nebo máte zájem přímo o proměnu. V prvním případě se objednáte k našim perfektně vyškoleným kadeřníkům, kteří přijímají zákazníky od 8-14:30h. Ve druhém případě nahlašujete, že chcete "speciál", na který se můžete objednat  ke mně. Pracuji v dopoledních hodinách. 

V našem studiu je čekací doba objednání 2-3 měsíce. Pokud potřebujete studio navštěvovat častěji (tj. každých 4-6 týdnů), doporučujeme Vám, abyste si ojednala 2 i více termínů dopředu. 

Pokud chcete být naše stálé zákaznice, měly byste navštívit naše studio alespoň jednou za 5 měsíců. Počítejte prosím i s dělší objednávací lhůtou a proto si další termín rezervujete včas. Pokud byste tuto pětiměsíční dobu překročily, příjmeme místo Vás jinou novou zákaznici. Jde nám hlavně o to, abyste měly vlasy neustále krásné a zdravé. K tomu je nutná pravidelná návštěva.

Jestliže však předem víte, že např. ze zdravotních či jiných důvodů nestihnete návštěvu studia do 5 měsíců, ale i přes to byste poté rádi naše studio navštěvovaly, informujte nás o tom. Rádi Vám místo podržíme.

 

MOMENTÁLNĚ NOVÉ ZÁKAZNICE PŘIJÍMÁME POUZE NA PROMĚNU. V OSTATNÍCH PŘÍPADECH JE ZAVEDEN STOP-STAV.

 

 Martina Odstrčilová

 

Kontaktní informace

 

Studio Marteena, Zahradní 505, Postřelmov 789 69                               

Tel: 605 154 254

E-mail: kadernicemartina@gmail.com

Facebook: Studio Marteena

IČ: 87109590

DIČ: CZ8861255810

 

 

Otevírací doba

Pondělí - Pátek : 8:00-16:00 hod.

 

Objednávky vyřizujeme Pondělí- Pátek od 8:30 do 12:00 hodin!